poniedziałek, 25 lipca 2011

Gröna Lund

Dzisiaj nie będzie o modzie... no może tylko trochę :) ale głównie chcę przedstawić wam relację zdjęciową z dnia spędzonego w największym wesołym miasteczku w Szwecji Gröna Lund:) Znajduje się ono w sercu Sztokholmu, na wyspie Tivoli, na której mieści się także m. in. Skansen wraz z Zoo, Muzeum Statku Wasa, Muzeum Wody, Zabawek i inne:) Jako, że już wyrosłam z czasów, gdy niczego się nie bałam, miałąm pewne opory przed pójściem na niektóre karuzele. Faktycznie z jednej zrezygnowałam;p no i z wierzy swobodnego spadku także, ale to zaliczyłam już kilka lat temu i nie czułam potrzeby powtarzania tego wyczynu (wieża ma 80 m wysokości) wszystko inne zaliczone ;) nawet tunel miłości :P


A propos mody ;)Na to nie poszłam...:PCat Woman 


Patryk :)w tunelu ;)

6 komentarzy:

 1. Wow..ale czadowe! kiedyś muszę się tam wybrać! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne to wesołe miasteczko ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. suuper, kocham takie miejsca!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Wystawiłam parę rzeczy na allegro- może coś Ci wpadnie w oko? Zapraszam:
  http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=22515370

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne fotki, widać, że się dobrze bawiłaś! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mały błąd Gröna Lund znajduje się na wyspie Djurgården a Tivoli to rodzaj parku :) pozdrawiam i zapraszam wszystkich do Sztokholmu :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i jednocześnie informuję, że komentarze zawierające wulgaryzmy oraz te bezpośrednio mnie obrażające nie zostaną zaakceptowane. Odróżniaj krytykę od plucia jadem.