wtorek, 11 czerwca 2013

Czy to sztuka ubrać się tanio?

Często spotykam się z twierdzeniem, iż łatwo jest się dobrze ubrać mając mnóstwo pieniędzy na drogie ubrania. Oczywiście ja z owym zdaniem absolutnie się nie zgadzam. Pokusiłabym się nawet o myśl (bazując na swoim własnym przykładzie), że nieporównywalnie łatwiej jest się ubrać, kiedy nasz portfel nie pęka w szwach. Uważam, że wtedy znacznie bardziej doceniamy drobne i tanie rzeczy, o wiele bardziej cieszymy się z okazyjnych zakupów. Kolejnym plusem może być także fakt, że modne ubranie kupione za 20 zł, można rzucić w kąt szafy, a modne ubranie kupione za 200 zł czy 2000zł... cóż, myślę, że trochę boli patrzenie na to, jak się kurzy ;) 
Tak czy inaczej nie polecam pozbywania się ubrań, w których dobrze się czujecie i które lubicie, bo jak mawiała Coco Chanel "moda przemija, styl pozostaje" i choćby jakiś ciuch nie był do końca zgodny z aktualnymi trendami, ale w 100% zgodny z waszym stylem -  nie rozstawajcie się z nim!
Ja moją koszulkę z jakże modnym w dzisiejszych czasach hasłem, wymalowanym na przedzie (muszę tutaj wtrącić parafrazę z utworu pewnego polskiego poety, który poucza aby wartości mieć wypisane w sercu, a nie na koszulce :D) kupiłam za 20 zł. Były też inne wzory i zamierzam kupić sobie jakiś większy rozmiar, aby nosić ją jako sukienkę :)

EDIT: JEST TO POST, KTÓRY (JAK WIELE INNYCH) ZOSTAŁ USUNIĘTY Z MOJEGO BLOGA, PO WŁAMANIU SIĘ NA NIEGO. NIESTETY NIE BYŁAM W STANIE ODZYSKAĆ WASZYCH KOMENTARZY, ALE ZA WSZYSTKIE DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!! <3


Koszulka - NY (20zł)
Legginsy - Chiński market (25zł)
Buty - allegro (staree)
Torebka - SH (6zł)
Okulary - Giant Vintage

2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz i jednocześnie informuję, że komentarze zawierające wulgaryzmy oraz te bezpośrednio mnie obrażające nie zostaną zaakceptowane. Odróżniaj krytykę od plucia jadem.