czwartek, 13 czerwca 2013

Na luzie

W obecnym sezonie królują luźne, nierzadko wręcz sportowe ubrania. Szczególnie spodnie zdecydowanie się poszerzyły - od dżinsów boyfriendów, poprzez "marchewkowe" baggy z lejącego materiału, po zwiewne, albo wręcz przeciwnie - zrobione z mocniejszych tkanin, szwedy. Takie doły proponują nam popularne sieciówki jak Zara, H&M czy Mango, ale z pewnością warto poszperać w lumpeksach, na bazarach, a także we własnej szafie. Ja na przykład odkryłam ostatnio w swojej białe szwedy z niskim stanem, z cienkiego dżinsu :)
Oczywiście nie zamierzam zrezygnować z rurek, albo legginsów, ale chętnie zaopatrzę się jeszcze w jakieś luźne spodnie.
Niby - boyfriendy, (tak na prawdę to po prostu za duże rurki) kupiłam sobie w lumpie za 2zł. Co prawda, wolałabym żeby były luźniejsze, no ale to nie ten krój ;P Już od dawna rozglądam się za szerokimi dżinsami, ale ciągle coś mi nie odpowiada ;)
Do casualowego zestawu w neutralnych kolorach dobrałam mocny dodatek w postaci dużej, malinowej torebki, zamiast oczywistych trampków włożyłam sandały na obcasie. Nie mogło też zabraknąć moich ulubionych ostatnio okularów :) Myślę, że taki zestaw sprawdziłby się zarówno na zakupach jak i na kawie z koleżanką, jednak przy pierwszej opcji polecałabym jednak sportowe obuwie ;)EDIT: JEST TO POST, KTÓRY (JAK WIELE INNYCH) ZOSTAŁ USUNIĘTY Z MOJEGO BLOGA, PO WŁAMANIU SIĘ NA NIEGO. NIESTETY NIE BYŁAM W STANIE ODZYSKAĆ WASZYCH KOMENTARZY, ALE ZA WSZYSTKIE DZIĘKUJĘ SERDECZNIE!! <3

Proszę o głosy w konkursie: KLIK Bluzka - New Look (z jakiegoś outletu, chyba 15zl)
Spodnie - SH (2zł)
Pasek - prezent
Buty - H&M
Okulary - Giant Vintage
Torebka - Super Dodatki 
Zegarek - prezent


2 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz i jednocześnie informuję, że komentarze zawierające wulgaryzmy oraz te bezpośrednio mnie obrażające nie zostaną zaakceptowane. Odróżniaj krytykę od plucia jadem.